NR: 425915 GUNGSTOL Lena Larsson "Bohem" Nesto/Nässjö Stolfabrik, 1960-tal, slitage, skavmärken.

Utropspris

178973 2018-05-17 04:41:10 225
175725 2018-05-16 17:45:28 200
90318 2018-05-09 23:24:02 125
182462 2018-05-12 23:03:26 100
178795 2018-05-12 20:48:58 80
177310 2018-05-08 21:48:18 60
178973 2018-05-08 20:35:34 50