NR: 425916 KARMSTOLAR 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bruksslitage.

Utropspris

650

176519 2018-05-17 19:05:57 650
178909 2018-05-17 19:06:51 600
178909 2018-05-17 19:06:19 500
178909 2018-05-17 19:05:51 475
174002 2018-05-17 19:05:29 450
170161 2018-05-16 23:00:11 425
174002 2018-05-17 19:05:23 425
178909 2018-05-17 19:05:37 425
170161 2018-05-16 23:00:01 400
183361 2018-05-16 20:37:29 375
170161 2018-05-09 10:22:58 350
183361 2018-05-16 20:37:19 325
183361 2018-05-16 20:37:13 275
170161 2018-05-09 10:22:43 250
183361 2018-05-16 20:37:05 225
183361 2018-05-16 20:36:59 175
183361 2018-05-16 20:36:53 125
183361 2018-05-16 20:36:46 90
174002 2018-05-10 17:23:01 70
183192 2018-05-09 09:56:28 50