NR: 425917 SNEDKLAFFSEKRETÄR 17/1800-tal, senare ådringsmålning, H 107, B 105, D 53 (cm) renoverad & kompletterad, nyare bakvägg & lås/beslag, slitage.

Utropspris

375

175132 2018-05-17 18:47:22 375
170161 2018-05-16 10:58:07 350
170161 2018-05-16 10:57:59 325
183857 2018-05-14 00:20:12 300
170161 2018-05-16 10:57:55 275
170161 2018-05-16 10:57:50 225
170161 2018-05-09 10:22:15 125