NR: 425919 BYRÅ Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, dekor med bronser, H 68, B 68, D 40 (cm) mindre skavmärken.

Utropspris

184885 2018-05-17 18:42:46 175
183192 2018-05-17 16:30:54 150
93358 2018-05-16 22:31:11 125
183192 2018-05-17 16:29:49 125
183192 2018-05-17 16:29:23 70
91166 2018-05-16 15:38:43 50