NR: 425920 SKÅP Barockstil, 1900-talets andra hälft, ek, skuren dekor, H 126, B 111, D 48 (cm) bruksslitage.

Utropspris

25040 2018-05-17 18:55:27 175
185026 2018-05-15 10:01:42 150
94429 2018-05-13 16:37:15 70
185026 2018-05-13 12:57:30 60
94429 2018-05-09 16:20:50 50