NR: 425921 PUMP i gjutjärn, 1900-talets andra hälft, höjd 105+109 cm, slitage.

Utropspris

650

175132 2018-05-17 18:46:46 650
92921 2018-05-17 19:11:48 600
170161 2018-05-10 06:02:33 500
180950 2018-05-14 19:22:05 300
180950 2018-05-14 19:18:44 250
180950 2018-05-14 19:18:25 200
180950 2018-05-14 19:18:13 150
184432 2018-05-12 21:42:59 100
184432 2018-05-12 21:42:53 80