NR: 425933 TRÄDGÅRDSSTOLAR 6 st, 1900-tal, stomme i smide, fällbara, slitage, korrosion.

Utropspris

475

91837 2018-05-18 17:13:48 475
96745 2018-05-08 20:40:16 450
101576 2018-05-09 14:28:42 450
101576 2018-05-09 14:28:36 400
101576 2018-05-09 14:28:27 350
101576 2018-05-09 14:28:15 300
101576 2018-05-09 14:28:08 250
103000 2018-05-09 00:23:49 200
103000 2018-05-09 00:23:43 150
103000 2018-05-09 00:23:32 100
103000 2018-05-09 00:23:19 70
25136 2018-05-08 20:12:35 50