NR: 425934 TRÄDGÅRDSSOFFA 1900-talets andra hälft, gavlar i gjutjärn, längd 122 cm, slitage.

Utropspris

700

92305 2018-05-18 19:10:57 700
176980 2018-05-18 17:04:56 650
171416 2018-05-17 21:30:04 600
176980 2018-05-18 17:04:37 600
176980 2018-05-14 08:07:19 500
171416 2018-05-17 21:29:55 500
90318 2018-05-11 20:35:53 375
176980 2018-05-14 08:05:28 350
176980 2018-05-14 08:05:00 300
176980 2018-05-14 08:04:39 250
171416 2018-05-10 07:18:09 200
177562 2018-05-11 17:17:37 150
174002 2018-05-10 17:19:25 100
93522 2018-05-09 20:06:17 80
170161 2018-05-09 16:48:01 70
180405 2018-05-09 09:30:49 60
177310 2018-05-08 21:51:31 50