NR: 425935 TRÄDGÅRDSSOFFA 1900-talets mitt, stomme i smide, längd 160 cm, slitage.

Utropspris

170106 2018-05-18 18:52:52 325
92425 2018-05-18 17:59:22 300
170106 2018-05-18 18:52:41 300
170106 2018-05-18 14:56:12 250
182902 2018-05-15 15:07:08 225
170106 2018-05-15 13:37:23 150
182902 2018-05-11 21:28:26 125
171416 2018-05-10 07:18:35 100
182902 2018-05-11 21:28:17 100
174002 2018-05-10 17:19:03 80
180405 2018-05-09 09:31:57 60
183921 2018-05-08 20:19:34 50