NR: 425936 TRÄDGÅRDSGRUPP Carl Malmsten "Bergshamra" Igelstadverken, 1900-talets andra hälft, betsad furu, 4 fåtöljer, bord H 70, Dia 109 (cm) slitage, ostabila fåtöljer.

Utropspris
1500-2000