NR: 425936 TRÄDGÅRDSGRUPP Carl Malmsten "Bergshamra" Igelstadverken, 1900-talets andra hälft, betsad furu, 4 fåtöljer, bord H 70, Dia 109 (cm) slitage, ostabila fåtöljer.

Utropspris
1500-2000

2200

178795 2018-05-13 22:14:04 2200
182353 2018-05-13 10:05:22 2100
178795 2018-05-13 22:13:54 2100
178795 2018-05-12 20:51:29 1650
182353 2018-05-13 10:05:08 1550
182353 2018-05-13 10:04:49 1050
90318 2018-05-11 20:32:37 325
171416 2018-05-10 07:17:06 150
174002 2018-05-10 17:18:17 70
97295 2018-05-08 22:07:42 50