NR: 425942 TRÄDGÅRDSSTOLAR 1 par, 1960-tal, fällbara, stålrör, plastsnören, slitage.

Utropspris

168356 2018-05-18 19:01:53 125
95443 2018-05-18 08:01:35 100
178513 2018-05-17 22:22:18 80
94723 2018-05-08 21:36:22 60
168356 2018-05-15 19:27:32 60
94723 2018-05-08 21:36:08 50