NR: 426878 SOFFBORD 1900-talets andra hälft, Rasmus Solberg Norge, valnöt, H 52, Skiva 144/70 (cm), bruksslitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Avslutas 2018-06-23 20:32:00 om

Utropspris