NR: 426878 SOFFBORD 1900-talets andra hälft, Rasmus Solberg Norge, valnöt, H 52, Skiva 144/70 (cm), bruksslitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Utropspris

101144 2018-06-23 18:03:06 175
175143 2018-06-23 13:36:47 150
96052 2018-06-23 17:47:24 100
96052 2018-06-23 17:47:03 80
96052 2018-06-23 17:46:50 60