NR: 426881 BYRÅ 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, H 78, B 77, D 38 (cm) bruksslitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Avslutas 2018-06-23 20:34:00 om

Utropspris

102737 2018-06-18 12:27:07 50