NR: 426881 BYRÅ 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, H 78, B 77, D 38 (cm) bruksslitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Utropspris

178810 2018-06-23 20:24:57 175
185026 2018-06-23 20:00:52 150
178810 2018-06-23 20:24:50 150
185026 2018-06-23 20:00:43 125
178810 2018-06-23 18:18:43 100
185026 2018-06-23 20:00:33 100
175143 2018-06-20 10:41:13 60
102737 2018-06-18 12:27:07 50