NR: 426882 SIDEBOARD 1900-talets andra hälft, H 79/107, B 177, D 46 (cm) bruksslitage, 1 dörr med torrspricka. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Utropspris

450

185213 2018-06-23 19:29:13 450
182460 2018-06-23 20:02:04 425
182460 2018-06-23 20:01:51 375
182460 2018-06-23 18:27:11 325
182460 2018-06-23 18:26:59 300
185213 2018-06-23 17:50:56 275
182460 2018-06-23 18:26:51 250
182460 2018-06-23 16:05:12 200
185213 2018-06-23 14:07:15 175
183702 2018-06-16 14:51:18 150
185213 2018-06-23 14:06:55 150
92947 2018-06-14 20:10:19 100