NR: 426882 SIDEBOARD 1900-talets andra hälft, H 79/107, B 177, D 46 (cm) bruksslitage, 1 dörr med torrspricka. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Avslutas 2018-06-23 20:36:00 om

Utropspris

183702 2018-06-16 14:51:18 125
92947 2018-06-14 20:10:19 100