NR: 426885 AVLASTNINGSBORD 1900-talets första hälft, ek, kaklad skiva, H 54, B 53, D 38 (cm) bruksslitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Utropspris

182119 2018-06-23 19:46:09 60
97361 2018-06-22 10:29:42 50