NR: 426893 SALONGSBORD Senempire, 1800-tal, björk, H 66, Dia 74 (cm) bruksslitage, mindre torrsprickor. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Avslutas 2018-06-23 20:40:00 om

Utropspris