NR: 426893 SALONGSBORD Senempire, 1800-tal, björk, H 66, Dia 74 (cm) bruksslitage, mindre torrsprickor. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Utropspris

101096 2018-06-23 20:34:30 80
178810 2018-06-23 20:35:20 70
185026 2018-06-23 20:02:05 50