NR: 426897 BANKETT Karl-Johan 1800-tal, ådringsmålad, H 43/62, L 59 (cm) slitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)

Utropspris

177700 2018-06-21 21:48:13 125
180542 2018-06-23 08:52:09 100
180542 2018-06-23 08:52:00 80
96743 2018-06-20 21:30:52 60
184351 2018-06-17 16:53:14 50