NR: 428669 SOFFA 1900-talets andra hälft, 140 cm, slitage, skavmärken.

Utropspris

178513 2018-06-12 19:38:03 325
95223 2018-06-13 19:10:41 300
178513 2018-06-12 00:05:47 250
185566 2018-06-11 17:43:06 175
185570 2018-06-11 11:47:36 150
95223 2018-06-10 21:23:16 125
185566 2018-06-11 11:38:30 125
185566 2018-06-11 11:38:03 90
178513 2018-06-11 01:22:38 70