NR: 428670 MATBORD 2-delat, 1800-tal, H 80 Dia 110 (cm), slitage/skavmärken, några torrsprickor.

Utropspris

1600

91166 2018-06-13 19:03:46 1600
185478 2018-06-13 19:03:31 1550
91166 2018-06-13 19:02:58 1500
185478 2018-06-13 19:03:20 1500
185478 2018-06-13 19:02:16 1400
91166 2018-06-13 19:01:30 1300
185478 2018-06-13 19:01:09 1250
91166 2018-06-13 19:00:16 1200
185478 2018-06-13 19:00:57 1150
185478 2018-06-13 18:59:48 1050
91166 2018-06-13 18:58:32 1000
185478 2018-06-13 18:59:31 1000
185478 2018-06-13 18:58:16 900
91166 2018-06-13 18:57:46 850
185478 2018-06-13 18:11:47 800
90331 2018-06-13 18:05:07 750
185478 2018-06-13 18:11:32 700
185478 2018-06-13 15:02:47 600
170919 2018-06-12 09:09:07 550
185478 2018-06-12 12:08:46 500
185478 2018-06-12 12:08:26 450
185478 2018-06-12 12:08:08 400
185478 2018-06-12 12:07:57 350
185478 2018-06-12 12:07:43 300
101203 2018-06-11 01:02:05 250
104392 2018-06-07 09:36:02 150
101203 2018-06-11 01:01:54 150
96743 2018-06-10 00:04:56 90
184432 2018-06-06 23:22:22 70
178353 2018-06-05 22:45:14 60
178973 2018-06-05 19:41:21 50