NR: 428671 MATSALSGRUPP 1900-talets andra hälft, Karl-Johan stil, 6 stolar, bord H 73 B 120 D 80 (cm) 2 iläggsskivor 37 cm/st, slitage/skavmärken.

Utropspris

475

179906 2018-06-13 19:01:33 475
95223 2018-06-13 19:00:12 450
179906 2018-06-13 19:01:23 450
179906 2018-06-13 16:13:35 400
95223 2018-06-13 18:59:45 400
179906 2018-06-13 16:13:17 350
16552 2018-06-12 22:45:37 325
95084 2018-06-12 15:37:18 300
16552 2018-06-12 22:44:56 250
16552 2018-06-12 22:44:29 200
97552 2018-06-12 22:41:16 90
100045 2018-06-07 19:01:26 70
178353 2018-06-05 22:43:45 60
185419 2018-06-05 20:32:32 50