NR: 428672 SOFFA 1900-talets andra hälft, Fryksdalsmodell, furu, förvaringsutrymme, längd 165 cm, bruksslitage.

Utropspris

168731 2018-06-13 19:04:35 400
171318 2018-06-13 19:03:45 375
168731 2018-06-13 19:03:03 350
171318 2018-06-13 19:02:39 325
183997 2018-06-13 12:24:45 300
168731 2018-06-12 09:45:33 200
168731 2018-06-12 09:45:20 175
178170 2018-06-10 19:42:35 150
169678 2018-06-09 23:50:58 125
169468 2018-06-08 18:35:57 100
101002 2018-06-06 14:42:13 60
169468 2018-06-05 20:42:12 50