NR: 428673 KLAFFBORD 18/1900-tal, H 77, Skiva 26+56+26 x 111 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris

170919 2018-06-12 09:10:04 150
176078 2018-06-10 12:57:44 125
102737 2018-06-06 09:01:38 50