NR: 428677 ATENIENNHYLLA 18/1900-tal, H 159, B 80, D 39 (cm) slitage, sprickor, ostabil.

Utropspris

275

91448 2018-06-13 19:16:12 275
101096 2018-06-13 19:14:37 250
91448 2018-06-13 19:15:46 250
91448 2018-06-13 18:18:13 200
101096 2018-06-13 19:14:22 200
91448 2018-06-13 18:10:38 125
101096 2018-06-12 19:25:10 100
92042 2018-06-13 15:15:47 60