NR: 428678 BRICKBORD 1900-talets andra hälft, H 69, Dia 52 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

95656 2018-06-13 19:12:35 325
100765 2018-06-11 20:16:19 300
103171 2018-06-13 09:18:17 250
103171 2018-06-13 09:18:00 200
169678 2018-06-09 23:53:15 150
169468 2018-06-06 16:08:06 100
169468 2018-06-06 11:49:00 90
102737 2018-06-06 09:02:48 80
102737 2018-06-06 09:02:36 70
178916 2018-06-05 21:29:49 60
169468 2018-06-05 20:43:37 50