NR: 428679 SÄNGBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, H 54, B 42, D 33 (cm) bruksslitage.

Utropspris

185503 2018-06-13 19:20:33 250
92193 2018-06-13 19:19:02 225
185503 2018-06-13 19:19:10 225
185503 2018-06-13 19:18:12 200
92193 2018-06-13 19:18:36 200
91692 2018-06-13 19:10:17 175
185503 2018-06-13 19:17:58 175
175725 2018-06-07 08:19:04 125
93366 2018-06-10 13:40:08 100
168356 2018-06-07 20:13:23 80
176582 2018-06-06 22:56:54 60
91692 2018-06-05 19:45:41 50