NR: 428680 PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, stenskivor, höjd 65 cm, skavmärken, 1 fot med avslag.

Utropspris

178916 2018-06-14 19:05:52 175
184745 2018-06-14 18:57:21 150
178916 2018-06-13 23:01:27 125
184745 2018-06-14 18:57:16 100
183067 2018-06-10 13:36:06 80
178916 2018-06-13 23:01:08 60