NR: 428682 SNURRFÅTÖLJER 1 par, sent 1900-tal, med fotpallar, klädda med skinn & konstskinn, bruksslitage.

Utropspris

750

96052 2018-06-13 07:31:17 750
92947 2018-06-13 19:12:16 700
92947 2018-06-13 00:01:24 500
96052 2018-06-12 16:27:20 475
92947 2018-06-13 00:01:12 400
96052 2018-06-12 16:26:49 325
92947 2018-06-11 22:21:51 250
178353 2018-06-05 22:46:18 50