NR: 428683 STOLAR 2 st, Nyrokoko 1800-talets andra hälft, vitmålade, slitage, skavmärken.

Utropspris

170161 2018-06-06 09:52:31 150
93471 2018-06-14 19:02:19 125
170161 2018-06-06 09:52:14 100
93471 2018-06-14 19:02:05 100
183192 2018-06-06 19:20:19 70
90198 2018-06-05 19:24:13 50