NR: 428684 AVLASTNINGSBORD 1 par, 1900-talets mitt, björk, H 60, B 60, D 32 (cm) slitage, undre hyllplan slagna, 1 sprucket.

Utropspris

93563 2018-06-14 17:03:57 50