NR: 428687 BRICKBORD 1900-talets andra hälft, på hjul, H 62, Dia 45 (cm) bruksslitage.

Utropspris

181890 2018-06-14 14:45:28 125
102737 2018-06-13 22:49:29 100
182460 2018-06-13 16:14:58 90
96743 2018-06-11 10:49:55 80
179355 2018-06-07 11:51:44 70
100016 2018-06-06 19:29:09 60
96743 2018-06-05 22:57:48 50