NR: 428688 ETAGEBORD 18/1900-tal, furu, H 75, B 51, D 31 (cm) slitage, något sned/slagna skivor.

Utropspris

93563 2018-06-14 17:04:36 70
26753 2018-06-08 19:24:54 60
92042 2018-06-07 14:57:36 50