NR: 428689 KORGSTOL 1900-talets mitt, flätad i rotting, höjd 45/80 cm, slitage.

Utropspris

275

172692 2018-06-14 12:59:12 275
93758 2018-06-11 19:42:19 250
172692 2018-06-14 07:53:00 225
93758 2018-06-11 19:41:55 200
172692 2018-06-13 19:25:54 200
91953 2018-06-06 00:00:02 150
96743 2018-06-09 13:23:12 70
96743 2018-06-05 22:58:12 50