NR: 428691 SATSBORD 2 delar, Kai Kristiansen, Danmark 1950/60-tal, teak, det största H 48, B 58, D 39 (cm) bruksslitage.

Utropspris

97522 2018-06-14 09:16:37 425
178973 2018-06-14 02:42:06 400
97522 2018-06-14 09:16:24 400
97522 2018-06-14 09:16:04 350
183650 2018-06-13 21:05:30 300
93366 2018-06-13 00:15:45 275
92532 2018-06-11 20:37:15 250
171415 2018-06-08 00:07:45 225
93366 2018-06-07 16:49:26 200
171415 2018-06-07 20:29:01 200
171415 2018-06-07 20:28:55 150
168356 2018-06-07 20:11:01 100
176582 2018-06-06 22:51:36 80
178514 2018-06-06 14:11:49 70
92532 2018-06-05 21:48:36 60
178973 2018-06-05 19:36:00 50