NR: 428692 KORGFÅTÖLJER 1 par, 1900-talets andra hälft, flätade i rotting, bruksslitage, nyansskillnad.

Utropspris

172692 2018-06-14 17:45:23 300
183242 2018-06-14 13:59:41 275
172692 2018-06-13 19:34:04 250
102737 2018-06-10 17:54:33 225
91953 2018-06-06 00:00:32 200
102737 2018-06-10 17:54:16 200
102737 2018-06-10 17:54:05 150
102737 2018-06-10 17:53:57 100
170161 2018-06-06 09:54:38 80
91368 2018-06-05 19:59:54 60
185520 2018-06-05 17:49:32 50