NR: 428694 FÅTÖLJER 1 par, Bodafors 1940/50-tal, stomme i bok, slitage, skavmärken.

Utropspris

178916 2018-06-14 19:03:39 500
174128 2018-06-14 18:17:45 475
178453 2018-06-14 13:37:20 450
167780 2018-06-14 12:02:02 425
178453 2018-06-14 13:37:13 400
178353 2018-06-13 22:16:27 350
99104 2018-06-09 10:53:00 325
174128 2018-06-08 00:52:34 300
99104 2018-06-09 10:51:28 225
99104 2018-06-09 10:50:58 175
178916 2018-06-05 21:25:07 125
174128 2018-06-08 00:52:25 100
168356 2018-06-07 20:11:38 80
176582 2018-06-06 22:52:32 60