NR: 428696 BYRÅ 1800-tal, H 101, B 105, D 47 (cm) slitage, sprickor, 1 defekt beslag, 1 bakben saknas, nyckel saknas.

Utropspris

91166 2018-06-13 19:08:13 200
94579 2018-06-13 09:00:34 175
91166 2018-06-13 19:08:04 150
91166 2018-06-13 17:24:15 60