NR: 428697 RAKSPEGEL Jugend tidigt 1900-tal, björk, ljushållare i mässing, H 101/168, B 47, D 36 (cm) bruksslitage, fläckar.

Utropspris

375

92042 2018-06-14 19:14:49 375
93591 2018-06-14 19:14:58 350
92042 2018-06-14 19:14:00 325
93591 2018-06-14 19:13:48 300
92042 2018-06-14 19:11:02 275
95223 2018-06-14 19:10:35 250
92042 2018-06-14 19:01:32 200
176561 2018-06-11 21:48:37 175
95223 2018-06-10 21:21:23 150
176561 2018-06-07 18:14:46 125
92042 2018-06-07 14:56:46 100
176561 2018-06-07 18:14:37 100
176561 2018-06-07 18:14:32 80
170161 2018-06-06 09:53:19 60
92042 2018-06-05 22:05:39 50