NR: 428698 SEKRETÄR 1930/40-tal, björk, H 104, B 81, D 45 (cm) bruksslitage.

Utropspris

182373 2018-06-13 19:27:47 90
176561 2018-06-12 21:15:26 80
95023 2018-06-11 22:35:22 70
176561 2018-06-09 11:16:08 60
104392 2018-06-07 09:36:39 50