NR: 428699 SIDOBORD 1900-talets mitt, björk, laminerad skiva, H 67, B 41, D 41 (cm) slitage.

Utropspris

178453 2018-06-14 21:22:41 175
185026 2018-06-14 20:18:59 150
181583 2018-06-14 18:33:37 125
185026 2018-06-14 16:35:34 100
181583 2018-06-14 18:32:39 100
185083 2018-06-09 17:50:42 50