NR: 428700 KISTA "Old Charm Furniture" 1900-talets andra hälft, ek, skuren dekor, H 51, B 113, D 44 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris

176581 2018-06-14 16:57:06 550
178514 2018-06-14 15:24:23 500
178514 2018-06-14 11:09:41 475
93522 2018-06-14 08:51:04 450
178514 2018-06-14 11:09:14 450
178514 2018-06-14 11:09:01 400
178514 2018-06-14 00:27:21 350
180710 2018-06-13 15:29:43 325
176581 2018-06-12 22:22:19 300
180710 2018-06-13 15:29:39 300
180710 2018-06-13 15:29:31 250
178514 2018-06-11 14:20:40 200
93522 2018-06-09 21:05:57 175
103078 2018-06-07 16:54:06 150
178514 2018-06-06 14:14:13 125
170161 2018-06-06 09:53:49 100
178514 2018-06-06 14:14:06 100
185026 2018-06-05 20:06:45 50