NR: 429101 SÄNGBORD 1 par, 1900-talets andra hälft, fanerade med teak, H 50, B 44, D 42 (cm/st) mindre bruksslitage.

Utropspris

700

95910 2018-06-14 19:53:12 700
90331 2018-06-14 20:15:38 650
90331 2018-06-14 18:40:42 500
175725 2018-06-14 18:56:21 500
175725 2018-06-14 18:56:12 425
175725 2018-06-07 08:19:43 350
175725 2018-06-07 08:19:34 300
168356 2018-06-07 20:10:06 300
92414 2018-06-06 06:35:48 250
178916 2018-06-05 21:22:20 60
91368 2018-06-05 19:54:51 50