NR: 429102 SOFFBORD Börge Mogensen "Modell 269" Fredericia Stolefabrik, Danmark 1960-tal, ek, H 55, B 160, D 60 (cm) bruksslitage, fläckar.

Utropspris

183650 2018-06-14 17:53:38 425
92532 2018-06-14 07:44:31 400
183650 2018-06-14 17:52:18 400
183650 2018-06-14 17:52:04 350
183650 2018-06-13 21:17:37 225
94431 2018-06-13 19:44:36 200
168348 2018-06-13 20:48:14 175
168348 2018-06-13 20:48:08 125
92532 2018-06-11 20:26:27 70
185419 2018-06-09 22:08:13 60
92532 2018-06-05 21:47:04 50