NR: 429103 BYRÅ Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, stenskiva, H 70, B 62, D 34 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris

92982 2018-06-14 20:34:12 600
91166 2018-06-13 19:12:07 550
92982 2018-06-06 20:03:41 500
91166 2018-06-13 19:11:53 500
176561 2018-06-07 18:16:30 450
176561 2018-06-07 18:16:23 400
176561 2018-06-07 18:16:15 350
176561 2018-06-07 18:16:07 300
176561 2018-06-07 18:16:00 250
176561 2018-06-07 18:15:52 200
176561 2018-06-07 18:15:44 150
176561 2018-06-07 18:15:39 100
176561 2018-06-07 18:15:34 80
183192 2018-06-06 19:18:09 60
183921 2018-06-06 09:08:41 50