NR: 429104 STOLAR 6 st, Allmoge/Karl-Johan stil, 18/1900-tal, furu & björk, slitage, torrsprickor.

Utropspris

175710 2018-06-14 22:00:04 800
94572 2018-06-14 20:54:29 750
175710 2018-06-14 21:59:55 750
175710 2018-06-14 21:59:46 650
175710 2018-06-14 21:59:36 550
175710 2018-06-14 21:59:28 475
175710 2018-06-14 21:59:20 425
175710 2018-06-14 21:59:11 375
175710 2018-06-12 22:19:21 325
91610 2018-06-12 15:33:35 300
175710 2018-06-12 22:19:11 275
175710 2018-06-12 22:19:02 225
91610 2018-06-11 22:15:13 200
175710 2018-06-12 22:18:52 175
174862 2018-06-10 22:02:45 125
170161 2018-06-06 09:50:58 100
174862 2018-06-10 22:02:36 90
176582 2018-06-06 22:54:13 70
183921 2018-06-05 19:10:22 50