NR: 429105 STOLAR 10 st, Senempire, 1800-talets andra hälft, mahogny, ruksslitage, några torrsprickor, 1 sits med större fläck.

Utropspris

95319 2018-06-15 18:51:36 800
101358 2018-06-15 18:59:04 750
101358 2018-06-15 18:58:59 650
95319 2018-06-15 18:50:49 600
90331 2018-06-15 17:41:27 550
95319 2018-06-15 17:27:04 500
93718 2018-06-15 17:07:02 250
95319 2018-06-15 16:44:14 225
93718 2018-06-15 17:06:51 175
97678 2018-06-11 07:39:41 125
100045 2018-06-13 00:11:13 70
100045 2018-06-07 19:02:28 50