NR: 429106 KARMSTOL 1900-talets mitt, stomme i betsad bok, formpressad sits & rygg, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

183650 2018-06-15 19:00:33 325
90331 2018-06-15 17:41:52 300
172416 2018-06-15 10:15:19 225
183702 2018-06-14 00:51:17 175
172416 2018-06-15 10:14:57 175
180710 2018-06-13 15:31:58 125
97218 2018-06-11 19:39:53 100
180710 2018-06-13 15:31:52 100
97218 2018-06-11 19:39:40 90
93366 2018-06-10 13:47:47 80
171156 2018-06-08 21:19:23 70
183650 2018-06-07 21:39:28 60
178973 2018-06-07 18:55:02 50