NR: 429110 SIDEBOARD 1960-tal, fanerat med teak, H 52, B 164, D 42 (cm) benställning saknas, bruksslitage, skavmärken, fläckar.

Utropspris

450

176582 2018-06-15 18:31:17 450
185240 2018-06-12 18:05:58 425
101430 2018-06-12 16:49:23 400
185240 2018-06-12 18:05:52 375
185240 2018-06-11 21:00:00 325
101430 2018-06-11 08:28:40 300
185240 2018-06-11 20:59:55 300
185240 2018-06-11 20:59:39 250
185240 2018-06-11 20:59:29 200
185240 2018-06-11 08:05:23 150
101430 2018-06-10 19:37:08 125
185240 2018-06-11 08:05:11 125
185240 2018-06-11 08:05:05 90
176582 2018-06-09 22:00:04 70
185240 2018-06-09 08:40:43 60
183944 2018-06-08 14:21:40 50