NR: 429111 UTDRAGSSOFFA Tidigt 1900-tal, längd 203 cm, slitage, skavmärken.

Utropspris

1250

96413 2018-06-15 17:38:01 1250
167864 2018-06-15 19:06:37 1200
101358 2018-06-15 18:00:50 1100
94579 2018-06-15 10:01:09 850
181595 2018-06-14 20:18:35 800
94579 2018-06-15 10:00:50 750
94579 2018-06-14 17:28:13 600
181595 2018-06-14 20:17:47 550
93718 2018-06-14 18:30:44 300
93718 2018-06-14 18:30:38 250
93718 2018-06-14 18:30:31 200
93718 2018-06-14 18:30:24 150
93718 2018-06-08 19:11:17 100
176582 2018-06-09 22:00:37 60