NR: 429114 KISTA Allmoge 17/1800-tal, ek, beslag i smide, H 32, B 52, D 37 (cm) slitage, avslag framtill på locket.

Utropspris

173559 2018-06-14 22:04:04 325
97383 2018-06-15 12:04:34 300
179517 2018-06-14 08:38:21 250
97383 2018-06-13 01:11:51 225
179517 2018-06-14 08:37:58 200
179517 2018-06-12 21:57:55 150
91610 2018-06-11 22:12:49 125
179517 2018-06-09 15:49:06 100
97383 2018-06-08 00:19:44 70