NR: 429116 KARMSTOL Gemla - Diö, 1900-talets mitt, stomme i bok, dtna klädd med svart konstskinn, bruksslitage, torkad stoppning.

Utropspris

183996 2018-06-15 17:51:10 200
102737 2018-06-13 22:44:31 175
171199 2018-06-13 17:57:52 150
102737 2018-06-13 22:44:23 125
102737 2018-06-13 22:44:14 90
171199 2018-06-13 17:57:19 80
102737 2018-06-10 17:56:33 70
185306 2018-06-10 14:46:24 60
168356 2018-06-07 20:08:49 50